Makijaż permanentny brwi – Pracownia

W mojej Pracowni Makijażu Permanentnego Brwi przy ul. Gwarnej 13 oferuję usługi na najwyższym poziomie. Zapewniam najwyższe standardy higieniczne i bezpieczeństwa. Pracuję tylko na sterylizowanych i jednorazowych narzędziach oraz jednorazowych materiałach pomocniczych. Sprzęt i atestowane pigmenty renomowanej firmy umożliwiają wykonywanie usług najlepszej jakości. Bezpieczeństwo, zdrowie i zadowolenie klientek jest dla mnie priorytetem.

W opisanych wyżej warunkach wykorzystuję swoje kwalifikacje i bogate doświadczenie, by mój makijaż permanentny brwi mógł w pełni zaspokoić oczekiwania klientek i zapewnić im pełną satysfakcję z efektu mojej pracy.

Zapoznaj się z ofertą…

Osoby wykonujące zabiegi

Katarzyna Kukla

Jestem dyplomowaną linergistką z bogatym doświadczeniem w zakresie wykonywania makijażu permanentnego. Moją specjalizacją jest microblading brwi (inne funkcjonujące nazwy to metoda włosa lub piórkowa). Jest to metoda, która pozwala uzyskać efekt naturalnych brwi i jest najbliższa mojemu poczuciu estetyki. Zafascynowała mnie i postanowiłam opanować ją do perfekcji. Pozwala ona brwi zagęścić, nadać im kształt lub stworzyć od nowa. Brwi permanentne zawsze będą wyglądem przypominały naturalne. Jest to praca wymagająca cierpliwości, dokładności i artystycznego zacięcia. Microblading brwi wykonuje się specjalnym narzędziem – penem z wieloigłowym ostrzem, zwanym piórkiem. Wymaga to opanowania ręcznej techniki i zdolności manualnych.

Kontakt

ul. Gwarna 13/61c, Poznań
509 120 220
Zapisy od poniedziałku do piątku w godzinach : 12:00 - 21:00